У Харкові відзначили День Конституції
28 червня 2015 11:36 Місто
У Харкові відзначили День Конституції Урочистий захід, присвячений Дню Конституції, пройшов сьогодні, 28 червня, в Харкові, біля пам'ятника Тарасу Шевченку.

На честь дня, коли був прийнятий Основний Закон України, керівники міста та області, структурних підрозділів міськвиконкому та облдержадміністрації, депутати міської та обласної рад, керівники державних установ, правоохоронних органів, представники дипломатичного корпусу, громадських організацій, духовенства, студенти, школярі, жителі міста поклали до монумента квіти.

Як зазначив заступник Харківського міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов, в складних умовах, в яких зараз перебуває країна, Основний Закон повинен перетворюватися і зазнавати зміни відповідно до вимог суспільства. «Перш за все, ми чекаємо сьогодні на децентралізацію влади, і це має знайти своє відображення в новому проекті Конституції. Я впевнений, що завдяки спільним зусиллям Президента, уряду і парламенту Конституція України відповідатиме вимогам нинішнього часу», - підкреслив Ігор Терехов.

Довідка. 28 червня в Україні відзначається День Конституції. Цього дня в 1996 році Верховна Рада прийняла першу в історії незалежної держави Конституцію.


Друкувати
Останні новини