У Харкові відзначили День Конституції
28 червня 2014 11:56
У Харкові відзначили День Конституції Урочисті заходи, присвячені Дню Конституції, пройшли сьогодні, 28 червня, у Харкові. На честь дня, коли був прийнятий Основний Закон країни, пройшли церемонії покладання квітів до монумента Незалежності на пл. Конституції та до пам'ятника Т. Г. Шевченка.

У заходах взяли участь керівники міста й області, структурних підрозділів міськвиконкому, облдержадміністрації, депутати міської та обласної рад, керівники правоохоронних органів, представники громадських організацій та духовенства, жителі міста.

Як зазначив заступник міського голови з питань розвитку та забезпечення життєдіяльності міста Ігор Терехов, сьогодні дуже важливий для всіх українців день, оскільки Конституція - це головний для країни закон, і поки в Донецькій і Луганській областях йдуть військові дії, суспільству, покладаючись на принципи Конституції, необхідно зробити все, щоб в країні запанував мир.

Також Ігор Терехов підкреслив, що Президент України Петро Порошенко вносить зміни до Конституції України, що стосуються децентралізації влади, а це дасть харків'янам більше повноважень і сприятиме подальшому економічному та соціальному розвитку міста.

Довідка. Сьогодні, 28 червня, відзначається День Конституції України. У цей день в 1996 році Верховна Рада України прийняла першу в історії незалежної держави Конституцію.

Друкувати
Останні новини