У Харкові відзначили 70-річчя заснування ордена «Мати-героїня»
04 листопада 2014 16:45
У Харкові відзначили 70-річчя заснування ордена «Мати-героїня» Урочистості з нагоди 70-річчя заснування ордена «Мати-героїня» пройшли сьогодні, 4 листопада, в музеї ім. К. І. Шульженко.
Організаторами та учасниками заходу стала «Асоціація багатодітних матерів». 

Під час свята відбулася екскурсія по залах музею для багатодітних матерів, а для дітей організували майстер-клас зі створення оберегів для солдат української армії, а також провели конкурси. 

Як розповіла президент асоціації Юлія Ібрагім, «АММА» надає всебічну допомогу багатодітним, неповним, прийомним сім'ям, сім'ям, у яких виховуються діти-сироти, інваліди, обдаровані діти, а також малозабезпеченим сім'ям Харкова. 

У місті нараховується близько 3,7 тис. багатодітних сімей, близько 200 з них є членами організації «АММА». Крім того, в Харкові проживає 229 матерів-героїнь.

Довідка. Звання та орден «Мати-героїня» засновані в 1944 році. Звання було засновано в роки Великої Вітчизняної війни, яка забрала мільйони життів, і підкреслювало те, як гостро в той час країна потребувала новому поколінні. Раніше орден вручали жінкам, які народили та виховали 10 і більше дітей. Сьогодні звання матері-героїні присвоюється указом Президента матерям, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох і більше дітей.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини