У Харкові відзначили 25-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану
15 лютого 2014 12:49
У Харкові відзначили 25-річчя з дня виведення радянських військ з Афганістану Мітинг-реквієм, присвячений 25-й річниці виведення радянських військ з Афганістану, відбувся сьогодні, 15 лютого, біля пам'ятника загиблим воїнам-афганцям.
У заході взяли участь заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан, заступник голови Харківської облдержадміністрації Василь Хома та заступник голови обласної ради Людмила Давидова. 

«Сьогодні дуже важливий для нас день: 25 років тому закінчилася війна, і останній радянський солдат покинув територію Афганістану. Важко уявити собі, яку кількість життів було врятовано, починаючи з цього дня, врятовано завдяки тому, що сталося виведення військ. І, звичайно ж, це сумний день, тому що сьогодні ми згадуємо тих, хто не дожив і до дня виведення військ, і до сьогоднішнього дня. Воїни-афганці - народ стійкий, мудрий і сумлінний, їхній рух у Харкові дуже міцний. Вони допомагають один одному, сім'ям загиблих. Міська влада також робить все, що в її силах і можливостях», - підкреслила заступник міського голови. 

Світлана Горбунова-Рубан зазначила, що місто виплатило матеріальну допомогу інвалідам I групи війни в Афганістані у розмірі 2 тис. грн. За її словами, влада працює не тільки з громадськими афганськими організаціями, але й індивідуально з кожним, хто звернувся по допомогу.

Під час заходу учасники мітингу поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам.

Друкувати
Останні новини