У Харкові відзначають День захисника України
14 жовтня 2018 11:15 Суспільство
У Харкові відзначають День захисника України Святковий захід, присвячений Дню захисника України, проходить сьогодні, 14 жовтня, на площі Свободи.

Для жителів і гостей міста проходять показові виступи спеціальних підрозділів військових частин, розташованих на території регіону, а також виступають військові оркестри гарнізону. У святковому концерті з нагоди Дня захисника України беруть участь артисти Великого Слобожанського академічного ансамблю пісні і танцю, художні колективи вишів Харкова і спортсмени.

Крім цього, в рамках свята на площі склали присягу на вірність Україні майбутні захисники держави - вихованці військових ліцеїв і кадетського корпусу.

Також на площі проходить виставка військової техніки. Харків'яни та гості міста можуть ознайомитися з озброєнням української армії. В експозиції представлений практично весь арсенал військових частин, розташованих на території Харківського гарнізону.

Зазначимо, виставка працюватиме на площі до 15 жовтня включно.

Також на головній площі Харкова проходить трансляція святкування Дня захисника України на Софіївській площі в Києві і, зокрема, виступ Президента України Петра Порошенка.

Довідка. День захисника України - державне свято, що відзначається 14 жовтня. В цей день також відзначається велике православне свято - Покров Пресвятої Богородиці. Запорізькі козаки шанували це свято, оскільки вважали Богородицю своєю заступницею. У цей день зазвичай обирали нових старшин. Тому 14 жовтня також відзначається День українського козацтва.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини