У Харкові відновлюють водопостачання
20 травня 2022 13:04 ЖКГ
У Харкові відновлюють водопостачання Бригади аварійно-відновлювальних робіт КП «Харківводоканал» продовжують оперативно відновлювати водопостачання харків'янам.
Зокрема, вчора, 19 травня, робітники Комплексу «Харківводопостачання» ліквідували шість пошкоджень на трубопроводах холодного водопостачання та привели до ладу сім оглядових колодязів. Сьогодні намічено провести ремонтні роботи на п'яти водоводах.

Також у роботах з відновлення подачі води задіяні бригади управління з технічного обслуговування внутрішньобудинкових систем Комплексу «Харківводовідведення». Як повідомив сьогодні, 20 травня, начальник дільниці Новобаварського району Віктор Воронцов, районні бригади щодня беруть у роботу близько 30 заявок харків'ян.

«Паралельно проводимо і масштабні ремонтні роботи, пов'язані з підготовкою внутрішньобудинкових систем до опалювального сезону. В одному з будинків на вулиці Власенка необхідно повністю замінити трубопровід холодного водопостачання завдовжки 120 метрів. До робіт уже стали, використовуємо лише сучасні та якісні матеріали, які послужать людям не один десяток років», - наголосив Віктор Воронцов.

Також він повідомив, що робітники допомагають мешканцям з ремонтом комунікацій, розташованих у квартирах, та налагоджують роботу поливальних вводів, щоб харків'яни могли доглядати клумби та палісадники біля будинку.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини