У Харкові відкрили ще один новий дитячий майданчик
10 вересня 2018 11:47 Місто
У Харкові відкрили ще один новий дитячий майданчик Новий дитячий ігровий та спортивний майданчик був відкритий 7 серпня у Слобідському районі за адресою: пр. Героїв Сталінграда, 150.

В рамках міської програми з благоустрою території Слобідського району у дворі будинку №150 по пр. Героїв Сталінграда було виконано комплекс робіт. Спочатку комунальники демонтували старі огорожі, лавки, розібрали напівзруйновану клумбу, вирівняли двір, для чого було завезено і розплановано близько 200 кубометрів землі і піску, потім майданчик огородили металевими декоративними стовпчиками. Після підготовчих робіт встановили дитячий майданчик нового зразка з єдиною в Харкові конструкцією для лазіння «павук», з гойдалками, балансирами, великою двохбаштовою гіркою і двома новими пісочницями.

Для любителів спорту змонтували спортивно-гімнастичний комплекс «Стріт-Воркаут», багатофункціональний спортивний елемент «Мульти-фітнес-станція», влаштували волейбольний майданчик, встановили два баскетбольних тренувальних кільця і ​​два столи для настільного тенісу.

Також у дворі встановили два комплекси з кругової лавки і декоративного квітника. Також встановили 30 звичайних лавок і 16 нових урн. Двір прикрасили скульптурами у вигляді фруктів і ягід, висадили кущі самшиту, облаштували і засадили квітами чотири нові клумби.

Крім того, була відремонтована внутрішньоквартальна дорога вздовж 13-ти під'їздів будинку № 148 по пр. Героїв Сталінграда та паркувальні кишені. Також були заасфальтовані підходи до всіх під'їздів.

З нагоди відкриття дитячого майданчика у дворі було влаштоване дитяче свято. Концерт підготували дитячі вокальні та танцювальні колективи району. Після концерту дітей пригостили морозивом.

З відкриттям нового майданчика жителів району привітав голова Адміністрації Слобідського району Вячеслав Ільєнко. Він подякував усім, хто брав участь у створенні нового місця відпочинку харків'ян, і зазначив, що величезні спільні зусилля департаментів і служб міської ради, комунальних підприємств міста («Жилкомсервіс», «Шляхрембуд», «ХТМ», Клінінгової компанії «СПО») і адміністрації району наочно показали, як треба любити рідний Харків, робити його кращим, цікавішим і зручнішим для людей.

Друкувати
Останні новини