У Харкові відкрили меморіальну дошку Іванові Коріньку
21 серпня 2017 13:20 ЖКГ
У Харкові відкрили меморіальну дошку Іванові Коріньку Меморіальну дошку колишньому генеральному директорові КП «Харківводоканал», Заслуженому працівнику сфери послуг України Іванові Коріньку відкрили сьогодні, 21 серпня, у день його народження на будівлі підприємства (пр. Ювілейний, 28-а).

Автором меморіальної дошки став харківський скульптор Олександр Рідний.

У відкритті взяли участь заступник Харківського міського голови з питань житлово-комунального господарства Андрій Руденко, генеральний директор КП «Харківводоканал» Віталій Панов, представники обласної влади, різних підприємств, друзі і родичі Івана Корінька.

Як зазначив Андрій Руденко, Іван Корінько вніс неоціненний вклад в розвиток житлово-комунальної інфраструктури міста.

«Я б хотів подякувати всім, хто зібрався у цей день, щоб вшанувати пам'ять Івана Васильовича. Наше основне завдання - продовжувати і зміцнювати усі його справи і починання. Слова нічого не значать без тих справ, які ми повинні продовжувати після його смерті», - підкреслив Андрій Руденко.

Як зазначив Віталій Панов, Іван Корінько був видатним керівником і професіоналом своєї справи.

«Нам усім дуже не вистачає Івана Васильовича. Бракує його досвіду і знань, його розсудливості. Це людина, яка внесла великий внесок у розвиток міста, науки і житлово-комунального господарства. Дуже символічно, що ми відкриваємо меморіальну дошку напередодні святкування Дня міста і Дня Незалежності. Це підкреслює важливість даного заходу», - зазначив Віталій Панов.

Довідка. Іван Васильович Корінько народився 21 серпня 1948 року в с. Малижине Золочівського району Харківської області. Після закінчення у 1965 році Харківського ПТУ-19 працював теслею будівельного тресту «Південспецбуд». Потім трубоукладачем, майстром, виконробом, старшим виконробом спеціалізованого ремонтно-будівельного управління виробничого управління каналізаційного господарства міста, будував водопровідні та каналізаційні споруди у Харкові.

У 1975 році закінчив Харківський інженерно-будівельний інститут. Спеціальність - промислове та цивільне будівництво. Кваліфікація - інженер-будівельник. З 1979 по 1995 роки працював начальником Безлюдівських очисних споруд, начальником підприємства з експлуатації каналізаційних мереж і насосних станцій, директором комплексу «Харківводовідведення», з 1995 по 2011 рік - генеральним директором КП «Харківкомуночиствод». У 2012 році «Харківкомуночиствод» перейменували у КП «Харківводоканал», того ж року Іван Корінько був призначений генеральним директором цього підприємства.

З листопада 2015 року обіймав посаду заступника генерального директора - директора Департаменту зі стратегічного розвитку, науки та інвестицій КП «Харківводоканал».

Учасник ліквідації наслідків техногенної аварії на Диканівських очисних спорудах Харкова, ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Іван Корінько - Заслужений працівник сфери послуг України, лауреат Державної премії України у галузі науки і техніки, професор, доктор технічних наук, Заслужений працівник сфери послуг України, неодноразовий лауреат конкурсу «Ділова людина України» і «Харків'янин року». Кілька разів обирався депутатом Харківської міської ради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини