У Харкові відбудеться всеукраїнський форум студентства
06 листопада 2019 11:56 Суспільство
У Харкові відбудеться всеукраїнський форум студентства Всеукраїнський форум студентства «Що я тут забув?» відбудеться 16 листопада у Харкові.

У заході візьмуть участь представники студентських самоврядувань з 15 міст України. Учасники форуму будуть обмінюватися досвідом, а також обговорять актуальні проблеми студентства.

За словами організаторів, мета заходу - показати український і зарубіжний досвід ефективного функціонування органів студентського самоврядування. Спікерами форуму стануть члени студентського самоврядування та громадські діячі, які мають досвід реалізації успішних локальних проектів за такими напрямами: контроль якості вищої освіти, захист прав студентів, діджіталізація сучасного університетського простору, громадська діяльність та студентські медіа.

У гостей форуму буде можливість відвідати фудкорт, а також зони відпочинку з майстер-класами і розважальною програмою. Після офіційної частини на учасників чекає неформальна програма - студентський стендап, де спікери поділяться невдалим досвідом і своїми ідеями.
 
Бажаючі взяти участь у форумі можуть зареєструватися тут. Телефон для довідок: (098) 823-21-41.

Початок заходу: об 11:00.

Місце проведення: инвестпарк «UNIT.City Kharkiv» (вул. Академіка Павлова, 271).

Організатори форуму - постійна комісія з питань розвитку студентських та учнівських самоврядувань Молодіжної ради при Харківському міському голові.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини