У Харкові вдосконалюють транспортну політику
10 грудня 2021 16:44 Транспорт
У Харкові вдосконалюють транспортну політику Перша презентація Плану сталої міської мобільності запланована на першу половину 2022 року.

План сталої міської мобільності – це інструмент стратегічного планування транспортної системи та формування транспортної політики міста. Його основна мета – створити ефективну та доступну транспортну систему, підвищити рівень безпеки, екологічності та енергоефективності транспорту та інфраструктури.

Стратегічний документ допоможе спланувати розвиток транспортної системи так, щоб задовольнити потреби всіх категорій населення у переміщенні з урахуванням відповідного рівня якості та сучасних вимог щодо комфорту та збереження навколишнього середовища. У рамках розроблення плану передбачено створення мультимодальної транспортної моделі міста.

Як повідомили у Департаменті по взаємодії з міжнародними агенціями та фінансовими установами, на сьогоднішній день проведено збір наявних даних, а також проведено дослідження пасажиропотоків у місті, і тепер ці дані обробляють консультанти проєкту. Перша презентація документа планується у першій половині 2022 року.

Документ створюється у співпраці з Німецькою федеральною компанією (GIZ), оскільки його підготовка та затвердження передбачені у всіх фінансових договорах міста з міжнародними фінансовими установами щодо проєктів розвитку міського транспорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини