У Харкові вакцинувалося понад 35% містян
09 листопада 2021 15:24 Медицина
У Харкові вакцинувалося понад 35% містян У місті першу дозу щеплення від COVID-19 отримали 35,1% харків’ян з числа тих, хто підписав декларації з сімейними лікарями.

Про це сьогодні, 9 листопада, у пресцентрі Харківської міської ради повідомила заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

Вона зазначила, що на сьогодні декларації із сімейними лікарями міських поліклінік підписали 1,38 млн харків’ян. З них першою дозою вакцини щеплено 486 162 особи (35,1%), другою - 350 261 (25,3%). У 26-й поліклініці провакциновано 48% усіх, хто уклав декларації із сімейними лікарями, у 17-й поліклініці – 49,9%.

Також віцемер повідомила, що за минулу добу в міських пунктах вакцинації прищепилося 6 631 харків'янин, усього з початку вакцинальної кампанії було зроблено 549 613 щеплень. Крім того, близько 150 тис. харків’ян отримали імунітет в результаті перенесеної хвороби. 

Віцемер ще раз запросила харків'ян прийти до пунктів вакцинації та зробити щеплення, оскільки це єдиний бар'єр на шляху поширення коронавірусної хвороби.

Нагадаємо, що у Харкові працюють 34 пункти вакцинації у міських поліклініках, а також у територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів та в амбулаторії на вул. Доватора у Новобаварському районі. Крім того, центри масової вакцинації проти COVID-19 щодня функціонують на території торгових центрів «Україна», «Дафі», «Аве Плаза», «Караван», «Нікольський», «Епіцентр» на пр. Гагаріна, а також на шести ринках міста (на ринках - крім понеділка). Для отримання щеплення необхідно обов'язково мати при собі паспорт та код платника податків.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини