У Харкові усунули вісімнадцять пошкоджень на водоводах
30 вересня 2022 13:19 ЖКГ
У Харкові усунули вісімнадцять пошкоджень на водоводах Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» напередодні, 29 вересня, усунули 18 пошкоджень на водоводах і привели до ладу 9 оглядових колодязів.
Зокрема, у Шевченківському районі ремонтники оперативно ліквідували два пошкодження на магістралях на вул. Старицького та пр. Людвіга Свободи, а також капітально відремонтували три введення у будинки на вул. Старицького та вул. Балакірєва.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Шевченківського району Андрій Целогородцев, складнощі виникли під час усунення аварійної ситуації на введенні у приватному секторі.

«Там не виходило задіяти спецтехніку для проведення земляних робіт, але робітники впоралися з поставленим завданням та у стислий термін ліквідували аварію. Після проведення всіх необхідних робіт обов'язково привели до ладу території», - підсумував Андрій Целогородцев.

Сьогодні, 30 вересня, бригади Комплексу «Харківводопостачання» проводять ремонтні роботи на 15 пошкоджених ділянках водоводів.

На КП «Харківводоканал» повідомили, що відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді не зафіксовано.

Інформацію про аварійні ситуації можна повідомити за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини