У Харкові усунули дванадцять пошкоджень на водоводах
27 вересня 2022 13:19 ЖКГ
У Харкові усунули дванадцять пошкоджень на водоводах Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» напередодні, 26 вересня, усунули 12 пошкоджень на водоводах і привели до ладу 11 оглядових колодязів.

Зокрема, у Немишлянському районі комплексні відновлювальні заходи провели на ділянках водопровідних магістралей по Салтівському шосе та вул. Багратіона.

Як повідомив начальник служби зовнішніх водопровідних мереж Немишлянського району Павло Гладков, через складні ушкодження послугу водопостачання було тимчасово відключено.

«Тим не менш, знайшли можливість альтернативної подачі води харків'янам. Районні бригади впоралися з поставленим завданням у задані терміни», - зазначив Павло Гладков.

Сьогодні, 27 вересня, 24 бригади комплексу «Харківводопостачання» ремонтують 15 пошкоджених ділянок водоводів. Інформацію про аварійні ситуації приймають за тел.: 15-33. 

Крім того, на підприємстві зазначили, що відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді не зафіксовано.

«Ми працюємо для вас, і завдяки вашим своєчасним оплатам за послуги надаємо стабільну подачу води у цей складний час. Усі ваші кошти спрямовуються  виключно на виробничі потреби, які зараз значно зросли», - звернулися до харків'ян у КП «Харківводоканал».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини