У Харкові усунули десять пошкоджень на водоводах
06 жовтня 2022 11:49 ЖКГ
У Харкові усунули десять пошкоджень на водоводах Бригади аварійно-відновлювальних робіт Комплексу «Харківводопостачання» КП «Харківводоканал» напередодні усунули 10 пошкоджень на водоводах та привели до ладу 6 оглядових колодязів.
Зокрема, ремонтники Індустріального району ліквідували складну аварійну ситуацію на трубопроводі діаметром 500 мм на вул. Луї Пастера.

Як повідомив начальник районної служби водопровідних мереж Володимир Сундук, через те, що на місці аварії прокладені інші міські комунікації, земляні роботи виконувались дуже акуратно. За його словами, усуненням серйозного пошкодження займалася бригада під керівництвом майстра Михайла Ткаченка. Досвідчені робітники оперативно відремонтували трубопровід та упорядкували територію.

Сьогодні, 6 жовтня, бригади Комплексу «Харківводопостачання» проводять ремонтні роботи на 17 пошкоджених ділянках водоводів.

Також у КП «Харківводоканал» повідомили, що спеціалістами ведеться цілодобовий контроль якості води, що надходить до будинків харків'ян. Відхилень за мікробіологічними та фізико-хімічними показниками у водопровідній воді не зафіксовано.

Інформацію про аварійні ситуації можна повідомити за тел.: 15-33.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини