У Харкові триває ремонт під'їздів житлових будинків
09 жовтня 2020 10:43 ЖКГ
У Харкові триває ремонт під'їздів житлових будинків Капітальний ремонт під'їздів проводять комунальники у житловому дев'ятиповерховому будинку по пров. Баварському, 4 у Новобаварському районі.

Як повідомила заступник голови Адміністрації Новобаварського району з питань житлово-комунального господарства Ганна Беловіцька, в цьому будинку триває ремонт у трьох під'їздах.

«Будівлю будинку було обстежено, і було встановлено, що крім під'їздів ремонту потребує і покрівля. Комунальники вже виконали поточний ремонт м'якої покрівлі. Після цього перейшли до ремонту під'їздів - зняли пошкоджене покриття стін і стелі, обштукатурити стіни, які потім пофарбують. Також в під'їзді склитимуть вікна, пофарбують металеві конструкції і оновлять освітлення», - повідомила Ганна Беловіцька.

Завершити роботу в під'їздах комунальники планують до кінця місяця.

За даними заступника голови адміністрації, у Новобаварському районі в 2020 році вже виконали ремонт 107 під'їздів, залишилися ще 53, внесені в план робіт.

Нагадаємо, з проханням про ремонт під'їзду харків'яни можуть звернутися в міську службу «15-62», на дільниці КП «Жилкомсервіс», в районні адміністрації за місцем проживання, а також адресувати письмове звернення Харківському міському голові Геннадію Кернесу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини