У Харкові триває підготовка до нового навчального року
10 серпня 2021 14:42 Освіта
У Харкові триває підготовка до нового навчального року Ремонтні роботи з метою підготовки до нового навчального року виконуються у 360 навчальних закладах Харкова.

Про це сьогодні, 10 серпня, на робочій нараді у Харківській міській раді повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко.

За її словами, значну частину ремонтних робіт вже виконано. Зокрема, у кінці серпня планують відкрити реконструйовані шкільні стадіони, більшість з яких вже готові на 90%.  

«Зважаючи на те, що цього року ми запланували відремонтувати небувалу кількість навчальних закладів, обсяги робіт дуже великі. Частину робіт, які не заважатимуть навчально-виховному процесу, закінчимо у вересні. Однак основні роботи, звичайно, виконаємо до початку нового навчального року», - зазначила директор департаменту. 

Вона також зауважила, що 80% ремонтних робіт здійснюються виключно за запитами батьків. Вони, переважно, стосуються ремонту харчоблоків, реконструкції актових та спортивних залів, дитячих майданчиків та прогулянкових павільйонів, а також відкриття у дитсадках нових груп.

Крім того, Ольга Деменко повідомила, що згідно з постановою Кабінету міністрів, умовою роботи навчальних закладів під час спалаху COVID-19, тобто потрапляння регіону в «жовту», «помаранчеву» або «червону» карантинні зони, має провакцинуватися 80% персоналу. У зв’язку з цим у Харкові наразі аналізують рівень вакцинації працівників шкіл.

Вона підкреслила, що примусово нікого не вакцинуватимуть, однак департамент проведе роз'яснювальну роботу з приводу вакцинації як єдино правильного шляху до формування колективного імунітету.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини