У Харкові триває будівництво нового храму
11 жовтня 2021 11:53 Місто
У Харкові триває будівництво нового храму Будівництво храму Святого Духа триває, і сьогодні, 11 жовтня, священнослужителі освятили його куполи.

Храм будують у сквері біля Палацу культури ХЕМЗ. З 1854 року на цьому місці була розташована церква Зішестя Святого Духа, яка в 1937 році була зруйнована, а її предстоятеля за постановою НКВС розстріляли. У місті вирішили повернути історичне призначення цього місця і відродити храм.

Торік освятили місце самого будівництва, а сьогодні, 11 жовтня, відбулося освячення куполів і хрестів. Церемонію провів Митрополит Харківський і Богодухівський Онуфрій.

Як повідомив секретар Харківської міської ради Ігор Терехов, виконавцем проєкту виступило ВАТ «Трест Житлобуд-1», силами якого в місті побудовали багато церков, у тому числі храм Святих Жінок-Мироносиць.

«Ми вирішили відродити цю церкву, і сьогодні над нею вже піднімають куполи. Для нас це дуже знаково, бо сюди приходитимуть люди з усього міста. Дуже вдячний всім, хто бере участь у будівництві храму Святого Духа», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що також біля ПК ХЕМЗ реконструювали першу частину скверу, де облаштували алеї, встановили лавки, нові світильники, дитячий ігровий комплекс тощо.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини