У Харкові створили Telegram-канал про героїв освітнього фронту
19 липня 2022 09:09 Освіта
У Харкові створили Telegram-канал про героїв освітнього фронту Містян запрошують долучитися до Telegram-каналу «Харківські герої освітнього фронту».

Як повідомили у Департаменті освіти, у спільноті публікують історії учнів та вчителів, які власним прикладом доводять незламність духу українського народу. 

«У нашій спільноті будемо розміщувати історії вчителів, які оберігають свободу та майбутнє України на фронті; розповідатимемо про дорослі вчинки маленьких українців і про подвиги всіх тих педагогів та здобувачів освіти, які наближають нашу перемогу», - зазначили у департаменті. 

Історії, фото/відео героїв освітнього фронту необхідно надсилати на електронну пошту nmpc@kharkivosvita.net.ua. У темі листа необхідно зазначити назву акції - «Харківські герої освітнього фронту», надати коротку інформацію про тих, кого вважаєте героями (про педагогів або учнів/вихованців закладів дошкільної, загальної середньої, позашкільної освіти): назву закладу освіти, посаду/клас навчання, контактний телефон.

«Запрошуємо всіх учасників освітнього процесу долучитися до нашої ініціативи та писати історію освітянської родини нашого міста разом», - звернулися до харків’ян у департаменті. 

Долучитися до Telegram-канал «Харківські герої освітнього фронту» можна за посиланням

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини