У Харкові створили календар з відомими акторами і спортсменами для допомоги бездомним тваринам
21 листопада 2018 11:36 Суспільство
У Харкові створили календар з відомими акторами і спортсменами для допомоги бездомним тваринам Проект, мета якого допомогти бездомним тваринам і знайти для них дім, стартував у Харкові.

За словами організаторів, це вже другий проект #takeapet_kharkiv. Перший пройшов у 2017 році - це були фото 12 відомих харків'ян з тваринами міського притулку. З того моменту вдалося знайти нові родини кільком десяткам бездомних тварин.

Ідея знайшла своє продовження і сьогодні. У створенні благодійного календаря взяли участь відомі українські актори, музиканти, телеведучі, художники, спортсмени.

«Неважливо, хто ти: актор, художник, музикант, лікар або спортсмен, важливо, наскільки ти людина, щоб взяти на себе відповідальність за життя наших друзів. Ця тема стала основною в роботі над нашим проектом», - зазначають організатори.

За їхніми словами, це унікальний календар, який однозначно підніме настрій його власнику. Його вартість - 250 грн. Всі кошти від продажу спрямують на підтримку та лікування безпритульних тварин.

Більш детальну інформацію можна дізнатися за тел.: 050 621-42-63; 066 410-29-07.

Друкувати
Останні новини