У Харкові студенти зможуть позмагатися і реалізувати свої проєкти
07 квітня 2021 16:30 Освіта
У Харкові студенти зможуть позмагатися і реалізувати свої проєкти Проєкт з розвитку студентського самоврядування «ReStud» планується реалізувати в Харкові в 2021 році.

Про це сьогодні, 7 квітня, в пресцентрі Харківської міської ради повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров.

За його словами, ставлення молоді до міської ради в останні роки змінилося в кращий бік. Вона стала більш активною, регулярно бере участь в різних проєктах з розвитку міста. Також до активної взаємодії залучають студентів вишів.

Як повідомив Олексій Чубаров, за ініціативою секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова найближчим часом в місті планується реалізувати проєкт з розвитку студентського самоврядування «ReStud».

«Студентське самоврядування - це той актив, який має багато різних ідей щодо розвитку міста. Однак у багатьох вишах, на жаль, є проблема з їх реалізацією. Ми розуміємо, що студенти потребують підтримки міської ради, і ми готові їм це надати. Цей проєкт буде реалізовуватися на постійній основі», - зазначив Олексій Чубаров.

За його словами, «ReStud» складається з п'яти блоків: створення команди, проєктний менеджмент, керівництво командою, маркетинг і PR, партнерство. Протягом трьох-чотирьох місяців студенти будуть слухати лекції спікерів, виконувати практичні завдання під керівництвом менторів з міської та Молодіжної рад, а в фіналі представлять всі свої напрацювання.

«Ми хочемо запропонувати вишам Харкова трохи позмагатися. Команди, які представлять кращі проєкти, отримають на їх реалізацію кошти з міського бюджету», - повідомив Олексій Чубаров.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини