У Харкові стартував проект «Місяць жіночої історії»
01 березня 2018 16:18 Суспільство
У Харкові стартував проект «Місяць жіночої історії» Культурний проект «Місяць жіночої історії» стартував 1 березня в Харкові.

Ініціатором заходу виступили представники Центру гендерної культури. За словами організаторів, мета проекту - розповісти про невідомі сторінки жіночої історії та згадати про українських, зокрема, харківських жінок, які зробили вагомий внесок у розвиток міста і країни.

В рамках проекту сьогодні в соцмережі Facebook стартувала акція «Про них просто не писали». Всі бажаючі користувачі можуть викладати в соцмережі фотографії відомих і маловідомих в Україні жінок і розповідати про їхній внесок в історію.

Крім того, в рамках Місяця жіночої історії для всіх бажаючих проведуть тематичні та пізнавальні тренінги, семінари, круглі столи.

Зокрема, 19 березня в Харківській академії неперервної освіти пройде семінар-тренінг для вчителів на тему «Жіноча історія та її імплементація в навчально-виховний процес». 26 березня в Харківському санаторному навчально-виховному комплексі №13 відбудеться інтерактивна презентація «Історія «жіночих» і «нежіночих» професій».

Проект «Місяць жіночої історії» завершиться 30 березня.

Зазначимо, що Місяць жіночої історії (Women's History Month) проводиться щорічно в багатьох країнах з метою підкреслення історичного внеску жінок у розвиток всіх сфер життєдіяльності суспільства.

З повним списком заходів проекту можна ознайомитися тут.

Нагадаємо, що проект «Центр гендерної культури як платформа для розширення прав і можливостей жінок і молоді» реалізується за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини