У Харкові стартував челендж до Дня працівників освіти
14 вересня 2022 15:50 Освіта
У Харкові стартував челендж до Дня працівників освіти Челендж «Є професія у світі - серце віддавати дітям!» стартував сьогодні, 14 вересня, у місті Харкові.

Як повідомили у Департаменті освіти, захід проводиться серед учнів та вихованців закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти та триватиме до 2 жовтня. Для участі у челенджі пропонується два формати: фото/фотоколаж дитини з улюбленим педагогом/педагогами або відеозвернення-привітання до освітян закладу/міста (тривалість індивідуальних робіт - до 30 сек., колективних - до 1 хв.). 

«Запрошуємо всіх, хто вважає харківських освітян кращими, взяти участь у челенджі, подякувати тим, хто долучив до книги, запалив іскорку знань, став старшим другом і порадником, кому зобов’язані своїми життєвими та професійними перемогами», - зазначили у департаменті. 

До робіт учасникам необхідно додати коментар про освітян та авторів роботи, зокрема, зазначити заклад освіти, район, предмет, який викладає учитель, назву гуртка, який веде керівник, або вік дітей, з якими працює вихователь.

Крім того, необхідно дотримуватися наступних вимог: відео/фото/колаж має бути виконаним лише у горизонтальному форматі. Робота повинна відповідати тематиці й меті конкурсу та бути розміщеною на сторінці «Facebook» із двома хештегами: #харківськіосвітяникращі та #харківськівчителікращі, #харківськівихователікращі, #харківськіпозашкільникикращі (другий хештег обирається залежно від того, про кого йде мова в матеріалі). Також усі надписи та вітання мають бути  лише українською мовою. 

Після розміщення відео на сторінці «Facebook» необхідно передати естафету хоча б одному другові, позначивши його ім'я в дописі. Для учасників, які публікують відео, також необхідно позначити спільноту Департаменту освіти, на сторінці якої будуть опубліковані кращі роботи. 

Крім того, матеріали можуть бути оприлюднені під час міських заходів з нагоди Дня працівників освіти та в телеграм-каналах Департаменту освіти. Для цього учасникам необхідно надіслати роботи на електронну адресу: kharkiv.challenges@ukr.net. При цьому обов’язково треба зазначити ПІБ автора та педагога, заклад освіти, район та два хештеги.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини