У Харкові стартує освітня програма Бієнале молодого сучасного мистецтва
16 листопада 2018 12:54 Культура
У Харкові стартує освітня програма Бієнале молодого сучасного мистецтва Перший етап відкритої освітньої програми Другої національної бієнале молодого сучасного мистецтва стартує 17 листопада у Харківській муніципальній галереї.

За словами організаторів, мета програми - розширити потенційну глядацьку аудиторію і допомогти їй розібратися в сприйнятті сучасного мистецтва, а професійному співтовариству - дати можливість поглибити свої знання і налагодити міжінституційні контакти.

В рамках програми відбудеться низка лекцій, в яких візьмуть участь українські та зарубіжні митці, зокрема, директор Центру сучасного мистецтва «Замок Уяздовський» у Варшаві Малгожата Людвісяк, куратор першого Фестивалю молодих українських художників Марія Ланько, один з перших українських кураторів сучасного мистецтва, помічник генерального директора музейно-виставкового комплексу «Мистецький Арсенал» Олександр Соловйов та інші.

За словами організаторів, проект проходитиме в Харкові протягом року - в рамках підготовки до Бієнале, яка відбудеться у вересні 2019 року. Перший блок програми розрахований на три дні - з 17 по 20 листопада. До участі в заході запрошуються всі бажаючі, вхід - вільний.

Першу лекцію «Як мислити критично?» проведе директор Центру сучасного мистецтва «Замок Уяздовський» Малгожата Людвісяк. Заняття дозволить навчитися критично сприймати сучасне мистецтво і розібратися, як працюють сучасні арт-інституції і яка роль кураторів.

Лекція пройде 17 листопада, початок - о 18:30.

Всі зустрічі в рамках освітньої програми  проходитимуть у Харківській муніципальній галереї (вул. Чернишевська, 15).

Освітня програма Бієнале молодого сучасного мистецтва проходить за підтримки Українського культурного фонду. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини