У Харкові щеплення від COVID-19 зробили понад 500 тисяч осіб
01 листопада 2021 14:19 Медицина
У Харкові щеплення від COVID-19 зробили понад 500 тисяч осіб У місті 501 тис. 678 харків’ян зробили щеплення різними вакцинами проти COVID-19.

Про це сьогодні, 1 листопада, повідомила журналістам заступник Харківського міського голови Світлана Горбунова-Рубан.

За її словами, за минулу добу щеплення проти коронавірусної інфекції зробили 5 014 осіб, серед яких 3,5 тис. – у пунктах на виборчих дільницях, розташованих у школах. 

«Вчора на дільницях працювали 40 пунктів вакцинації та один був у резерві, шість бригад робили щеплення на ринках, чотири – у торгових центрах, двадцять – у дорослих поліклініках. Зважаючи на такий масовий вихід наших бригад, від харків’ян ми очікували кращого результату, якого, на жаль, не отримали. Тому я вкотре запрошую харків’ян до наших пунктів вакцинації та наголошую, що щеплення – єдиний спосіб захисту від COVID-19», - підкреслила віцемер. 

Крім того, заступник міського голови повідомила, що на сьогодні в місті вакциновано 92,9% медичних працівників та освітян. Також працюють кабінети вакцинації у дитячих поліклініках, в яких щеплення від коронавірусної інфекції вже зробили 174 дитини. 

Зазначимо, що стаціонарне лікування у міських лікарнях проходять 1 179 осіб з коронавірусом, з яких 81 пацієнт - з вакцинацією. Минулої доби госпіталізували 44 хворих. Зайнятість ліжок у місті становить 76%. На кисневій підтримці перебувають 897 хворих, у відділеннях інтенсивної терапії – 96 пацієнтів, на апаратах штучного дихання – 51 особа.

Нагадаємо, у Харкові працюють 34 пункти вакцинації у міських поліклініках, а також у територіальних центрах Немишлянського та Індустріального районів (з 9:00 до 15:00) та в амбулаторії на вул. Доватора у Новобаварському районі (пункт працює у режимі установи). Крім того, щонеділі, з 10:00 до 18:00, центри масової вакцинації проти COVID-19 функціонують на території торгових центрів «Україна», «Дафі», «Аве Плаза», «Караван» та ін.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини