У Харкові розвивають систему надання соціальних послуг
01 жовтня 2021 15:38 Міжнародне співробітництво
У Харкові розвивають систему надання соціальних послуг Представники Харківської міської ради зустрілися з представниками Інституту Дон Калабрія (Італія) та Благодійного фонду «Дон Калабрія Україна».

Зустріч провела заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан. Сторони обговорили перспективи співпраці у сфері надання соціальних послуг, соціальної адаптації та реабілітації дітей та молоді з родин, які перебувають у складних життєвих обставинах, а також реалізацію освітніх проєктів для протидії домашньому насильству.

Було зазначено, що Харків має позитивний досвід співпраці з міжнародними агенціями у соціальній сфері та відкритий для співробітництва з італійськими партнерами. 

Довідка. Джованні Калабрія (1873-1954) - священик, святий Римсько-католицької церкви. Почав свою діяльність, дбаючи про неповнолітніх, які перебували в складній життєвій ситуації, допомагав їм отримати професійну підготовку в майстернях тощо. Відкрив спеціалізовані будинки і лікарні для одиноких та хворих людей похилого віку. До сих пір багато калабріанських будинків в усьому світі допомагають неповнолітнім і, частково, дорослим в різних аспектах: організовані денні центри, сімейні будинки, притулки, сади, школи, професійні училища, центри агрегації, центри реабілітації для наркозалежних тощо. Зокрема, в Харкові «Благодійний фонд «Дон Калабрія Україна» реалізує проєкт «Мобільна арт-студія для дітей та підлітків».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини