У Харкові розпочався передвесняний благоустрій
24 лютого 2015 13:18 ЖКГ
У Харкові розпочався передвесняний благоустрій Передвесняний благоустрій в рамках підготовки до двомісячника «Зелена весна-2015» розпочався у районах міста.

Зокрема, сьогодні, 24 лютого, до наведення ладу після зими приступили в Комінтернівському та Орджонікідзевському районах. Дворові робітники компанії «СПО» зайнялися прибиранням прибудинкових територій, кронують і зносять сухостійні дерева. Особлива увага приділяється прибиранню на дитячих майданчиках і тротуарах. Після наведення у дворах ладу комунальники займуться фарбуванням лавок і урн, посадкою дерев, кущів і квітів.

Як повідомила начальник ділянки ТОВ «СПО» в Комінтернівському районі Оксана Кінаш, в районі із запланованих 150 дерев, які потрібно кронувати, 70 вже пройшли санітарну обрізку. Крім того, комунальники вже знесли всі 30 аварійних дерев. Всього у підготовці до двомісячника в Комінтернівському районі задіяно більше 250 дворових робітників.

«Дуже хотілося б, щоб до нас приєдналися мешканці будинків ЖК, ЖБК та ОСББ. Таких у нас в районі понад 100. У цих дворах існують проблеми з вивозом сміття: його прибирання проводиться нерегулярно, сміття накопичується. Тому мешканці можуть самі взяти участь у прибиранні або, при необхідності, укласти договір з нашим підприємством», - зазначила Оксана Кінаш.

В Орджонікідзевському районі прибудинкові території приводять до ладу робочі КП «Харківблагоустрій». Як повідомив начальник районної філії підприємства Андрій Гончаров, всього в районі планують привести до ладу після зими близько 400 дворів, 38 вулиць і упорядкувати територію приблизно біля 600 житлових будинків. Крім того, комунальники планують висадити 300 дерев, більше 3 тис. кущів і 30 тис. квітів. Займатимуться всім цим 200 дворових робітників.

Допомагає двірникам у прибиранні території спеціалізована техніка. За словами головного інженера КП «Харківблагоустрій» Андрія Ворвуля, на балансі підприємства 6 тракторів, 50 мотокультиваторів для копання газонів, 2 підмітально-вакуумні машини, газонокосарки та інші засоби малої механізації. Цього року підприємство планує придбати ще 8 тракторів, 16 щіток для прибирання тротуарів і 12 газонокосарок для тракторів.

Комунальні підприємства продовжать роботу в рамках підготовки до двомісячника «Зелена весна-2015» і закликають взяти в ній участь усіх бажаючих харків'ян.


Друкувати
Останні новини