У Харкові ремонтують котельні та теплові пункти
14 травня 2022 10:36 ЖКГ
У Харкові ремонтують котельні та теплові пункти Тривають роботи з підготовки до нового опалювального сезону котелень, центральних та індивідуальних теплових пунктів.

Як повідомили у КП «Харківські теплові мережі», у зв'язку з тим, що місто менше обстрілюють, на 3-х із 15-ти котелень, де не виконували ремонтні роботи через загрозу життю робітників, їх відновили.

Зокрема, на котельні на Павловому Полі робітники обстежують обладнання, перевіряють та ремонтують сольовий насос, встановлюють заглушки на ширмах казана №2. На Салтівській котельні, яка подає тепло і гарячу воду практично в три великі житлові масиви, замінюють засувки насоса аварійного підживлення, ремонтують пальники котла і замінюють півсекції конвективної частини котла №3. У котельні на вул. Верховській робітники чистять та промивають сольовий блок.

Крім того, на центральних теплових пунктах у всіх районах міста замінюють трубопроводи, усувають дефекти та виконують техобслуговування обладнання.

Також на працездатність перевіряють індивідуальні теплові пункти, які розташовані у будинках. Наприклад, у двох будинках на вул. Саперній співробітники Київської філії перевіряють кожен насос, заглушку, трубу, змащують вентилі, щоб мешканці мали якісну та стабільну послугу.

 


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини