У Харкові пройшов всеукраїнський фестиваль верхової їзди та кінного спорту
04 жовтня 2021 16:39 Спорт
У Харкові пройшов всеукраїнський фестиваль верхової їзди та кінного спорту Перший всеукраїнський фестиваль верхової їзди та кінного спорту «Horses Spirit» відбувся 2-3 жовтня у кінному клубі «Nikolo's Horse Club».

Як зазначили організатори, фестиваль спрямований на популяризацію верхової їзди та кінного спорту та формування позитивного іміджу Харкова та України на міжнародній арені. За два дні захід відвідало понад 6 тис. гостей, серед яких 350 вперше спробували себе в ролі вершників. 

У відкритті фестивалю взяв участь президент Федерації кінного спорту Харківської області Микола Безуглий, який виступив з ініціативою створення фонду для навчання кінним спортом талановитих дітей та аматорів з малозабезпечених сімей і закликав гостей стати меценатами фонду. 

У перший день фестивалю відбулися змагання з конкуру (визначення потужності стрибка), в рамках яких було подолано бар’єр висотою 170 см. Крім того, для гостей виступили представники Запорізького кінного театру, Дергачівської дитячо-юнацької кінно-спортивної школи та інклюзивний спортсмен з джигітування Михайло Стрижко. Також вперше в Україні відбувся показовий виступ з виїздки па-де-де майстрів спорту Ірини Шевцової та Наталії Святухи під супровід симфонічного оркестру. 

У другий день фестивалю відбулися показові виступи спортсменів з виїздки та вольтижування, а також провели розіграш абонементу на навчання верховій їзді. Крім того, з патріотичним номером виступили представники кінної поліції. 

Нагадаємо, фестиваль було організовано Всеукраїнською федерацією кінного спорту разом з Федерацією кінного спорту Харківської області за підтримки Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради. Захід проводився під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини