У Харкові пройшов концерт з нагоди 20-річчя Генерального консульства Польщі
23 червня 2015 09:49 Міжнародне співробітництво
У Харкові пройшов концерт з нагоди 20-річчя Генерального консульства Польщі Святковий концерт з нагоди 20-річчя Генерального консульства Республіки Польща в Харкові відбувся 22 червня.

Захід пройшов у Палаці студентів Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. На ньому були присутні Надзвичайний і Повноважний посол Республіки Польща в Україні Генрик Литвин, Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Станіслав Лукасик, генеральні консули, які в різні роки очолювали це дипломатичне представництво, а також представники міських органів влади та громадськості.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса всіх присутніх зі знаменною датою привітав заступник міського голови Михайло Фатєєв. Він також зазначив, що тісна співпраця Харкова та Польщі триває вже багато років. Велику роль у цьому відіграє Генеральне консульство Польщі у Харкові.

«Харків - унікальне місто, воно має велику історію представництв різних країн. Але Польща в цьому списку займає лідируючу позицію. 20-річчя Генерального консульства Республіки Польща в Харкові - це знакова подія для нашого міста, тому що ми співпрацюємо з багатьма польськими містами в різних сферах. Я сподіваюся, що ці взаємини будуть розвиватися і надалі», - підкреслив заступник міського голови.

У свою чергу Генеральний консул Республіки Польща в Харкові Станіслав Лукасик зазначив, що консульство - це частина Харкова і всього Харківського регіону, і у всі часи його роботи генеральні консули робили все можливе, щоб розвивати відносини між Харковом та польськими містами, і надалі ця співпраця продовжуватиметься і працювати на благо обох сторін.

Для всіх присутніх відбувся концерт польської фортепіанної музики у виконанні Гайоша Кенски (Краків).

Довідка. Генеральне Консульство Республіки Польща у Харкові відкрилося в 1994 році за адресою: вул. Артема, 16. Своєю компетенцією охоплює східну частину України - Харківську, Сумську, Полтавську, Дніпропетровську, Запорізьку, Донецьку і Луганську області.

Діяльність консульства включає різні напрямки, в тому числі візове обслуговування громадян, наукову та освітню діяльність, популяризацію та поширення польської мови та культури.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини