У Харкові пройшов благодійний концерт до Дня матері
13 травня 2017 19:25 Суспільство
У Харкові пройшов благодійний концерт до Дня матері Концерт, присвячений Дню матері, пройшов сьогодні, 13 травня, у концертному залі «Україна».

Захід відбувся під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Матері-героїні і ветерани Другої світової війни змогли відвідати його безкоштовно, а кошти від проданих квитків передадуть до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей. Фахівці харківського центру працюють з дітьми, які опинилися в складних життєвих обставинах, потребують соціально-правової допомоги, захисту і психологічної підтримки.

У благодійному концерті взяли участь народна артистка України Ольга Сумська, заслужені артисти України Віталій Борисюк та Людмила Кудрич, Олеся Гаврилович, Хафіз Барбарі, співак і композитор Олександр Кварта, Циганський театр Володимира Карафєтова, дитяча вокальна група «KINDERMIX», народний дитячо-юнацький театр «Діти майбутнього» .

Всіх мам зі святом привітала заступник Харківського міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

«Милі наші мами, бабусі, прабабусі, майбутні мами! Я бажаю вам щастя, благополуччя і міцного здоров'я! Також бажаю вам забрати додому з сьогоднішнього вечора найдобріші і найпозитивніші емоції. Адже саме ви, дорогі жінки, робите світ кращим», - зазначила віце-мер.

Зараз у Харкові проживають 243 матері-героїні. Ще чотири харків'янки скоро отримають це почесне звання, що присвоюється Президентом України жінкам, які народили та виховали до восьмирічного віку п'ятьох та більше дітей, у тому числі усиновлених.

Довідка. Вперше День матері став офіційним святом у США. 8 травня 1914 року Конгрес підтримав ініціативу американки Анни Джарвіс з Філадельфії, яка виступила з ініціативою вшанування матерів у пам'ять про свою маму. Анна Марія Рівз-Джарвіс - відомий громадський діяч часів Громадянської війни заснувала рух за розвиток охорони здоров'я в США. У неї народилося 13 дітей, але тільки четверо з них вижили. Це сталося через поширені тоді дитячі захворювання. Після Першої світової війни засноване нею свято почали відзначати у Швеції, Норвегії, Данії, Німеччині та колишній Чехословаччині. В Україні День матері святкують у другу неділю травня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини