У Харкові пройдуть змагання гоночних дронів і автомоделей
10 червня 2021 14:27 Спорт
У Харкові пройдуть змагання гоночних дронів і автомоделей Етап чемпіонату України з дрон-рейсингу «UADR Challenge» і змагання шосейно- кільцевих автомоделей та drift-моделей на радіоуправлінні «Kharkiv RC challenge 2021» відбудуться 12-13 червня на арт-заводі «Механіка».

Як повідомили організатори, заходи відбудуться з метою розвитку і популяризації безпілотних технологій, автомодельного спорту і авіамоделювання.

Глядачі зможуть спостерігати вживу і на екранах екстремальне пілотування дронів на швидкостях 150-200 км/год, змагання автомоделей, а також більше дізнатися про техніку і поспілкуватися з професійними пілотами.

Учасники змагань боротимуться за статус кращого на харківському етапі, а також за можливість по закінченню сезону представляти Україну на чемпіонаті світу в Південній Кореї.

Місце проведення: арт-завод «Механіка» (вул. Плеханівська, 126).

У суботу відбудуться кваліфікаційні змагання, в неділю - фінал.

Старт змагань в суботу та неділю - о 12:00.

Зазначимо, змагання проходять під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова за підтримки Української федерації дрон-рейсингу, Української федерації автомодельного спорту, а також Української федерації авіамодельного і дрон-спорту.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини