У Харкові пройде три великих молодіжних форуми
15 липня 2021 15:54 Суспільство
У Харкові пройде три великих молодіжних форуми Четверта сесія Молодіжної ради при Харківському міському голові третього скликання відбулася сьогодні, 15 липня, в міській раді.

Молоді люди презентували результати своєї діяльності і розповіли про нові проєкти.

Як повідомив голова Молодіжної ради при Харківському міському голові Дмитро Давідьянц, зокрема, за підтримки міської влади члени ради провели ярмарок з працевлаштування «Dream job», навчання в Школі помічника депутата. У співпраці з Департаментом адміністративних послуг та споживчого ринку планується удосконалити юридичний чат-бот у «Telegram» для підприємців з актуальною інформацією щодо змін у законодавстві і новинною розсилкою.

Також Дмитро Давідьянц повідомив, що на День міста планується провести культурний фестиваль під відкритим небом, а в вересні-жовтні - три великих форуми. Це форум молодіжних рад з різних міст України, форум студентських органів самоврядування з 40 харківських вишів і молодіжний форум, в якому візьмуть участь близько 2 тис. молодих людей.

Як повідомив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, якраз на початку навчального року молоді люди зможуть обмінятися досвідом, навчитися новому і поставити плани на майбутнє. При цьому він зазначив, що форум студентських самоврядувань пройде в місті вперше.

«Усі студентські органи самоврядування досить автономні, але нам вдалося об'єднати їх, запропонувати їм навчання і спільну діяльність. Молодіжна рада - гарний мотиватор для роботи міської ради. Він генерує велику кількість проєктів, левова частка яких цікава не тільки молодим людям, але і всім жителям нашого міста. Молоді люди залучені в будівництво Харківського зоопарку, в створення «Карти харків'янина» та інші глобальні міські проєкти», - зазначив Олексій Чубаров.

Зі свого боку заступник Харківського міського голови Костянтин Лобойченко повідомив, що міська влада і надалі створюватиме об'єкти для розвитку і дозвілля молоді. Зокрема, продовжиться будівництво урбан-парків, спортивних стадіонів, готується до відкриття ККЗ «Україна».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини