У Харкові пройде сімейний форум
26 вересня 2018 11:01 Суспільство
У Харкові пройде сімейний форум Перший Харківський сімейний форум відбудеться 30 вересня в готелі «Premier Palace Kharkiv Hotel».

У заході візьмуть участь представники профільних департаментів Харківської міської ради, а також установ та організацій, які займаються питаннями сімейної політики, соціальної допомоги та захистом прав дітей. Відвідати захід можуть усі бажаючі.

За словами організаторів, мета форуму - популяризація сімейних традицій і цінностей на принципах партнерства і взаємоповаги, усвідомленого батьківства, підвищення престижу багатодітних сімей, рівного розподілу сімейних обов'язків і відповідальності між жінками і чоловіками, залучення суспільства до вирішення соціальних питань сім'ї.

Перед гостями заходу виступлять провідні фахівці в галузі медицини, психології, юриспруденції та соціальної педагогіки. Також у рамках форуму будуть обговорюватися такі теми: «Шляхи забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків у сімейному житті», «Сучасна сім'я: виклики та подолання труднощів», «Сімейні цінності в житті сучасної молоді».

Для дітей працюватимуть зони активності з аніматорами, ігротеки, а також відбудуться майстер-класи.

Початок заходу - об 11:00.

Друкувати
Останні новини