У Харкові пройде концерт за участю дітей з обмеженими можливостями
18 листопада 2019 16:48 Культура
У Харкові пройде концерт за участю дітей з обмеженими можливостями Гала-концерт 25-го Фестивалю творчості дітей з обмеженими можливостями «Натхнення» відбудеться 20 листопада в Харківському державному культурному центрі (вул. Плеханівська, 77).

Як повідомила сьогодні, 18 листопада, на засіданні постійної комісії з гуманітарних питань Харківської міської ради директор КП «Харківський міський центр дозвілля молоді» Альона Леонова, у концерті візьмуть участь понад 200 вихованців спеціалізованих шкіл-інтернатів міста, в тому числі школи-інтернату «Обдарованість» тощо.

За її словами, «Натхнення» - щорічний конкурс талантів серед дітей з порушеннями слуху, зору, мови і т. д. Він проходить у два етапи: спочатку журі переглядає творчі номери вихованців кожної з установ, після чого кращі з них виступають на гала-концерті.

«Гала-концерт стилізований під казку. Протягом останніх п'яти років ми робимо цю постановку спільно зі студентами режисерського факультету Національної академії культури. Кожен з учасників концерту грає у казці свою роль, вони виходять на велику сцену з професійним звуком і почуваються справжніми артистами», - зазначила Альона Леонова.

Вона додала, що в рамках конкурсу діти демонструють різні таланти: вокальні та хореографічні номери, циркові постановки, інструментальні композиції, жестові пісні та багато іншого. Кожен з учасників концерту отримує подарунки від організаторів.

Початок концерту - о 15:00.

Організатори фестивалю «Натхнення» - Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту, Харківський міський центр дозвілля молоді.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини