У Харкові пройде інклюзивне спортивне свято
01 липня 2021 11:53 Спорт
У Харкові пройде інклюзивне спортивне свято Спортивне свято «Естафета патріотів» для людей з інвалідністю та дітей з синдромом Дауна відбудеться 3 липня на стадіоні «Старт» (вул. Сумська, 130-а, за іподромом).

Як повідомили організатори, в естафеті візьмуть участь кілька сотень людей, серед яких будуть діючі спортсмени, особливі діти з сім'ями та спортсмени-паралімпійці. Мета заходу - інтегрувати людей з інвалідністю, зокрема дітей з синдромом Дауна, в повсякденне життя суспільства, навчити толерантно до них ставитися, а також порадувати батьків.

«Ми хочемо розповісти і показати, що люди з інвалідністю можуть домогтися великого успіху, відмінно реалізувати себе в житті і навіть завоювати олімпійське «золото». Для цього потрібно не замикатися в собі, а спілкуватися, дружити і займатися спортом», - підкреслили організатори свята Олена та Олег Привалови.

У програмі заходу: спортивні та ігрові активності (забіги, майстер-класи та показові виступи з різних видів спорту, естафета візочників, реконструкція лицарських боїв), підйом на повітряній кулі, денний феєрверк і смаколики.

Початок - о 17:00.

Організатор - Благодійний фонд «Привалова-РАН». Захід пройде під патронатом виконувача обов'язків Харківського міського голови Ігоря Терехова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини