У Харкові пройде Форум вуличних культур
09 квітня 2021 10:28 Спорт
У Харкові пройде Форум вуличних культур Форум вуличних культур - 2021 пройде у Харкові з 9 по 11 квітня.

У ньому візьмуть участь представники вуличних культур з Харкова, області та інших регіонів України. Учасники будуть обмінюватися досвідом, представлять свої кращі проєкти та ініціативи.

Зокрема, учасники форуму обговорять попередні результати першого в Україні конкурсу ідей проєктів вуличної культури, який проводиться Українським культурним фондом спільно з ГО «Центр вуличних культур». Також відбудеться презентація програми «Створення нової ідентичності української молоді за допомогою інструментів креативної індустрії вуличних культур 2021-2030». Також на форумі обговорять проєкт Закону України «Про основні засади молодіжної політики» (3718 від 23.06.2020), який відправлений до Верховної Ради України на розгляд у другому читанні.

«Вуличні культури - це форма дозвілля і самовираження молоді в публічному просторі вулиці. Це може бути хіп-хоп музика, стріт-арт і графіті, фізично активне креативне дозвілля, мода, стріт-денс, неформальна освіта або їх поєднання. Важливо, що все це народжується і поширюється на вулицях, у дворах, центрах та парках», - пояснив організатор форуму, співзасновник громадської організації «Street Culture» Єгор Матюхін.

Як зазначив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Олексій Чубаров, міська влада активно підтримує вуличні культури і вірить в їхнє велике спортивне майбутнє.

«Співпраця міської влади з хлопцями зі «Street Culture» почалася ще шість років тому, коли ми спільно розробили програму розвитку вуличних культур в Харкові на 2016-2021 роки. Нещодавно міськрада продовжила її ще на п'ять років. Вуличні культури для влади - тема неймовірно крута і перспективна, оскільки саме харків'яни створили і продовжують створювати ідентичність української молоді. Сьогодні нас наслідують по всій Україні і далеко за її межами, вуличні культури підтримують і в Українському культурному фонді, і в Міністерстві молоді та спорту, і відомі великі грантові організації. Сподіваємося, що цього року на форумі хлопці зі «Street Culture» згенерують не один цікавий проєкт. Департамент у справах сім'ї, молоді та спорту їхні ініціативи ніколи не залишить без уваги», - зазначив Олексій Чубаров.

Початок форуму - о 15:00 9 квітня. Місце проведення: міський Брейк-центр (вул. Молочна, 11).

Форум проходитиме з дотриманням всіх санітарних норм. Його також можна буде дивитися онлайн на YouTube-каналі «Street Culture». З програмою заходу можна ознайомитися тут.

Довідка. Всеукраїнський форум вуличних культур проводиться в Харкові з 2016 року. Він проходить щорічно і став головним місцем зустрічі лідерів і експертів вуличних культур з України та інших країн. На форумі розробляються спільні проєкти та ініціативи, створюється українське суспільство вуличних культур, налагоджуються зв'язки з центральною і місцевою владою в Україні, а також з однодумцями з інших країн. 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини