У Харкові пройде фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала»
21 червня 2019 14:11 Культура
У Харкові пройде фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала» Фестиваль флористики і ремесел «Івана Купала» пройде 6-7 липня на Арт-заводі «Механіка. Інша Земля» (вул. Плеханівська, 126).

За словами організаторів, на гостей фестивалю чекають смачні фуд-корти, фотосесія в вишиванках, ярмарок handmade, виставка картин, майстер-класи від кращих майстрів міста з гончарства, гутництва, пісочної анімації, виготовлення ляльки-мотанки, а також плетіння традиційних купальських вінків.

Крім того, всі бажаючі зможуть взяти участь у тематичному квесті та відправитися на пошуки цвіту папороті.

За словами начальника Управління інноваційного розвитку та іміджевих проектів Вікторії Грецької-Миргородської, фестиваль проходить в Харкові не перший рік, і кожного разу він стає все цікавіше і масштабніше.

«Цього разу в рамках фестивалю відбудеться конкурс краси «СтудМіс Харків 2019», а також пройде захід «Startup Grind», на якому зберуться і зможуть поспілкуватися між собою основні гравці екосистеми: підприємці, інноватори-інвестори і всі зацікавлені в розвитку стартап-руху в нашому місті. Крім усього згаданого, на наших гостей чекає безліч інших сюрпризів», - зазначила Вікторія Грецька-Миргородська.

На завершення свята гостей заходу чекає фаєр-шоу, ультрафіолетове шоу мильних бульбашок і традиційне купальське вогнище.

Початок свята - о 10:00. Фестиваль триватиме до 23:00.

Зазначимо, фестиваль флористики і ремесел організований Управлінням інноваційного розвитку та іміджевих проектів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Харківської міської ради, під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса.

Друкувати
Останні новини