У Харкові проходять змагання зі стрільби з лука на Кубок міського голови
29 серпня 2014 17:56
У Харкові проходять змагання зі стрільби з лука на Кубок міського голови VII Відкриті змагання зі стрільби з лука на Кубок Харківського міського голови Геннадія Кернеса проходять на полях спортивної школи «Комунар». Як повідомив головний суддя змагань Віктор Грушів, у змаганнях беруть участь понад 90 спортсменів з Харкова, Сум та Києва. Харків на змаганнях представляють вихованці дитячо-юнацьких спортивних шкіл «Комунар», «Спартак», а також вихідці з Харківського державного вищого училища фізкультури і Школи вищої спортивної майстерності. 

Змагаються спортсмени у трьох категоріях: «жінки», «чоловіка» і «блочний лук». Переможці турніру отримають головний приз - Кубок Харківського міського голови, а також заохочувальні призи від олімпійського комітету. 

Як зазначив директор Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту Костянтин Лобойченко, більшість учасників змагань - молоді люди у віці від 10 років, але також в турнірі бере участь і ветеран спорту, якому 57 років. За Кубок мера борються такі імениті сопртсмени, як Віктор Рубан та Олександр Сердюк. «У всіх спортсменів позитивний настрій, всі налаштовані на перемогу. Сподіваємося, що наступного року за Кубок міського голови позмагаються спортсмени з інших країн, які не змогли відвідати Харків у цьому році через ситуацію, що склалася в країні», - зазначив Костянтин Лобойченко. 

Повболівати за лучників можуть всі бажаючі. Змагання проходять з 28 по 31 серпня за адресою: вул. Рудика, 2.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини