У Харкові проходить всеукраїнська сесія з підвищення якості освіти
24 червня 2021 12:13 Освіта
У Харкові проходить всеукраїнська сесія з підвищення якості освіти Всеукраїнська стратегічна сесія «Освіта України - 30. Національний технопарк з підвищення якості освіти» проходить сьогодні, 24 червня, у готелі «Kharkiv Palace».

В обговоренні беруть участь міністр освіти і науки України Сергій Шкарлет, керівництво Комітету Верховної Ради України з питань освіти, науки та інновацій, представники міських і обласних органів влади, представники сфери освіти з різних регіонів України.

Учасників сесії привітав секретар Харківської міської ради Ігор Терехов. За його словами, це знаково, що представники галузі з усієї України обговорюють довгостроковий розвиток освіти саме у Харкові. Ігор Терехов зазначив, що міська влада пишається талановитими педагогами та учнями міста, приділяє особливу увагу розвитку дошкільної та середньої освіти, розширює мережу навчальних закладів і створює умови для розвитку дітей. Він підкреслив, що Харків завжди вважався студентською столицею, і подякував колективам вишів за виховання майбутніх поколінь і наукову роботу.

«Я буваю у багатьох закладах освіти і бачу, з якою самовіддачею працюють педагоги. Їм було дуже важко в умовах карантину, але вони впоралися. Важливо створювати довгострокові стратегії, які дивляться на десять років вперед. Ми прийняли Стратегію розвитку міста Харкова, і наша команда розуміє, що кроки повинні бути послідовними і стратегічно вивірені, і тоді вони будуть успішними», - заявив Ігор Терехов.

Секретар міської ради побажав учасникам заходу плідної роботи і результативних рішень. 

Зазначимо, що сессія проходить для керівників департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій, ректорів установ вищої і післядипломної освіти. На секційних засіданнях пройде обговорення моделі Національного технопарку щодо підвищення якості освіти та конструювання Дорожньої карти технопарку. Директор Департаменту освіти Ольга Деменко представить прикладні аспекти роботи з обдарованими дітьми як складової частини кластера системи освіти Харкова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини