У Харкові проходить онлайн-курс зі скандинавської ходьби
25 листопада 2022 12:13 Спорт
У Харкові проходить онлайн-курс зі скандинавської ходьби Триває п’ятитижневий онлайн-курс лікувально-профілактичних занять зі скандинавської ходьби для людей похилого віку «Крок здоров’я».

Заняття проходять щотижня по вівторках та п’ятницях о 14:00. Тренування направлені на укріплення м’язів спини та живота, зняття навантаження на колінні суглоби, покращення роботи серця та кров’яних судин, зняття стресу та покращення загального самопочуття літніх людей.

Прямі ефіри проходять у соціальній мережі «Instagram» на сторінці Лади Григор’євої (@lada_grygoryeva) - тренера проєкту, керівниці представництва Української федерації скандинавської ходьби у Харківській області, спеціаліста з фізичної культури. Відео будуть збережені і розміщені на офіційних інтернет-ресурсах Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту.

Також учасники можуть приєднатися до Telegram-каналу «Крок здоров’я», де можна почитати корисні поради, задати питання тренеру і слідкувати за анонсами.

Онлайн-курс зі скандинавської ходьби триватиме до 9 грудня.

Організатори - Управління менеджменту та маркетингу у сфері спорту Департаменту у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з обласним представництвом Української федерації скандинавської ходьби.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини