У Харкові приведуть до ладу ще одну рекреаційну зону
10 червня 2021 16:37 Місто
У Харкові приведуть до ладу ще одну рекреаційну зону Територію біля кар'єру-водойми «Дружба», який знаходиться на пр. Гагаріна, 185, планують упорядкувати.

З відповідним проханням сьогодні, 10 червня, до секретаря Харківської міської ради звернулися на прийомі харків'яни.

Вони розповіли, що протягом останніх п'яти років ініціативна група жителів Слобідського району займалася відновленням порядку на цій локації: прибрали сміття з водойми та прилеглої до нього території, запустили в озеро рибу, висадили фруктовий сад і встановили кілька турніків для заняття спортом.

За їхніми словами, ця зона користується популярністю серед жителів: волонтери проводять для молоді заняття зі скелелазіння, легкої атлетики, також в теплу пору там займаються спортсмени з інших секцій. Тому жителі вирішили звернутися до міської влади з проханням упорядкувати цю територію, але при цьому убезпечити її від забудов, підприємницької діяльності та розваг. Зокрема, вони просять встановити додаткові сміттєві баки, а також стріт-воркаут майданчик.

Ігор Терехов зазначив, що це місце залишиться куточком дикої природи в межах міста, де мешканці зможуть в тиші займатися спортом і відпочивати. За його словами, найближчим часом він проведе виїзну нараду, на якій разом з жителями складуть попередній проєкт благоустрою цієї території.

Крім того, в роботу були взяті всі звернення жителів міста з ремонту доріг, під'їздів, покрівель та надання матеріальної допомоги.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини