У Харкові презентують освітній проєкт для дітей пільгових категорій
29 листопада 2019 13:12 Суспільство
У Харкові презентують освітній проєкт для дітей пільгових категорій Презентація проєкту «Розвиток дітей - запорука успішної країни» пройде 2 грудня у «Соціальному будинку» благодійного фонду «Благо» (вул. Велика Панасівська, 7).

Проєкт реалізований у рамках програми «Громадський бюджет (бюджет участі) міста Харкова на 2018-2021 роки». Його мета - забезпечити рівні можливості для всебічного розвитку дітей, організувати для них безпечне і корисне дозвілля, розкрити їхній творчий потенціал і поліпшити психологічний стан. У проєкті взяли участь понад сто дітей, для яких працювали спортивна секція (фітнес-тренування), студії «Територія творчості», «Соціальна журналістика» і «Дозвілля з дитиною», фотошкола «Art social foto», гурток пісочної анімації, проводилися заняття з англійської мови. З дітьми працювали соціальні працівники фонду «Благо» та залучені фахівці. 

Початок презентації проєкту - о 16:00. 

Зазначимо, що соціальний проєкт «Розвиток дітей - запорука успішної країни» реалізовувався з серпня. Виконавці - управління праці та соціальних питань у співпраці з Центром для дітей «Генерація UA» на базі «Соціального будинку» БФ «Благо».

Друкувати
Останні новини