У Харкові працює громадський колл-центр для допомоги переселенцям із зони АТО
04 липня 2014 17:15
У Харкові працює громадський колл-центр для допомоги переселенцям із зони АТО «Гаряча» телефонна лінія для людей, що переселилися з Донецької та Луганської областей, працює в Харкові за номером: 0 800 507 911. Як повідомив куратор колл-центру, представник благодійного фонду «Мир і порядок» Григорій Дубейко, «гаряча лінія» почала працювати 12 червня. Раніше дзвінки від жителів Донбасу приймалися протягом дня, зараз - цілодобово. 

Особливістю і відмінністю цієї «гарячої лінії» є те, що її обслуговують самі жителі Донецької та Луганської областей, які були змушені полишити свої будинки. З 10 операторів, які працюють у колл-центрі, 9 - переселенці з Донбасу.

За словами Григорія Дубейка, тим, хто телефонує на «гарячу лінію», легше довіряти саме таким операторам, які не з чуток знають про проблеми таких громадян.

Серед питань, з якими звертаються жителі Донбасу і на які готові відповісти оператори колл-центру, - це питання виїзду із зони АТО, надання житла, роботи, гуманітарної та будь-якої іншої допомоги. Також на «гарячу лінію» можна зателефонувати в разі протиправних дій щодо переселенців українських військовослужбовців, волонтерів. Такі дані співробітники благодійного фонду безпосередньо передають офіцерам СБУ та ГУ МВС України в Харківській області. Також оператори надають інформацію про те, де зареєструватися після приїзду до Харкова.

Як повідомив Григорій Дубейко, з початку роботи колл-центру оператори прийняли понад 1,5 тис. дзвінків з різних питань. Найбільше людей телефонували під час перемир'я.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини