У Харкові почали готуватися до нового опалювального сезону (уточнено)
12 травня 2015 13:34 ЖКГ
У Харкові почали готуватися до нового опалювального сезону (уточнено) На міських котельнях почався плановий ремонт перед початком нового опалювального сезону 2015-2016 років.

Сьогодні, 12 травня, журналісти оглянули хід виконання ремонтних робіт на котельні Салтівського житлового масиву (КСЖМ), яка в опалювальний сезон обслуговує 330 тис. харків'ян, які живуть в 1 тис. 112 житлових будинках.

Як повідомив начальник котельні Олександр Морозов, зараз на КСЖМ встановлено сім водогрійних котлів. За його словами, незважаючи на те, що незабаром буде 50 років з часу побудови котельні, серйозних аварій на підприємстві взимку не було, жителі не залишалися без опалення і гарячої води. Зараз робочі зайняті плановим ремонтом обладнання: заміною поверхні нагрівання на одному з котлів, ремонтом насосного обладнання та пальникових пристроїв. Також у період підготовки до нового опалювального сезону планується ремонт мережевих трубопроводів і систем газопостачання. Всього перед початком холодів буде відремонтовано чотири котла котельної.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини