У Харкові планується провести Дні Словенії
22 червня 2017 14:57 Міжнародне співробітництво
У Харкові планується провести Дні Словенії Перший заступник міського голови Ігор Терехов сьогодні, 22 червня, провів зустріч із Надзвичайним і повноважним послом Республіки Словенія в Україні Наташею Прах.

Сторони обговорили можливості подальшого розвитку взаємин. Як зазначила словенський посол, співпраця з Харковом налагоджена вже давно. Крім того, в місті кілька років успішно працює Почесне консульство Словенії. Щоб дати новий імпульс спільній роботі, Наташа Прах запропонувала провести в Харкові Дні Словенії.

«Ми хочемо підготувати програми в економічному, культурному, туристичному напрямках, залучити до цього Марібор як місто-побратим Харкова, підключити дипломатичні кола, щоб це був проект як на рівні держави, так і міста. Харків нам цікавий. Ми хочемо показати словенським інвесторам, що сюди можна приходити і працювати, що умови для бізнесу тут набагато покращилися», - підкреслила Наташа Прах.

Ігор Терехов пообіцяв повне сприяння міської влади в проведенні Днів Словенії та акцентував увагу на тому, що цей захід має сприяти розвитку таких напрямків, як енергоефективність, екологія, ЖКГ, бізнес, туризм, культура.

«Словенія має великий досвід в сфері енергоефективності, альтернативних джерел енергії, і нам це дуже цікаво. Нам теж є чим поділитися, є певні досягнення, але ми хочемо працювати разом, щоб залучити ще більше нових технологій у Харків, щоб розвивати бізнес, щоб з'являлися нові ринки збуту, а економіка міста ставала ще більш стабільною», - зазначив Ігор Терехов.

Планується, що Дні Словенії в Харкові пройдуть в травні наступного року.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини