У Харкові підбили підсумки велогонки «Iron Way Velothone 100k»
02 жовтня 2018 13:24 Спорт
У Харкові підбили підсумки велогонки «Iron Way Velothone 100k» Визначено переможців велогонки «Iron Way Velothone 100k», яка відбулася 30 вересня в Харкові.

У змаганнях взяли участь понад 170 спортсменів (чоловіки і жінки) з різних міст України. Їм необхідно було подолати дві дистанції: 100 км і 54 км.

За підсумками змагань у заїзді на 100 км серед чоловіків 1-е місце посів Олексій Кочин, 2-е місце - Дмитро Петров, 3-е - Юрій Синюков.

Серед жінок перемогу здобула Тетяна Григор'єва, 2-е місце посіла Марія Федосєєва, 3-е місце дісталося Катерині Апшай.

На дистанції 54 км серед чоловіків перемогу здобув Дмитро Касінов, на 2-му місці - Микола Кондратенко, а на 3-му - Олег Гладковський.

Серед жінок першою фінішувала Марина Новоженіна, 2-е місце посіла Майя Федосеєнко, 3-е місце - Марина Тимченко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.