У Харкові підбили підсумки першого воркшопу з креативних індустрій
09 червня 2021 15:11 Суспільство
У Харкові підбили підсумки першого воркшопу з креативних індустрій Урочисте завершення воркшопу «Create Kharkiv» для представників креативних центрів і творчих студій міста відбулося 8 червня в Муніципальному стартап-центрі.

Під час заходу учасники курсу з ефективного управління представили свої проєкти, над якими працювали протягом місяця. Сертифікати про успішне проходження навчання отримали 40 керівників креативних індустрій міста. 

Нагадаємо, проєкт був спрямований на підтримку представників творчих індустрій, навчання менеджерів і команди для більш ефективної роботи під час карантинного періоду. 

Навчання проходило безкоштовно за сімома напрямками: маркетинг, продажі, фінанси, педагогіка і проєкти, лідерство, робота з персоналом та PR.  До нього могли долучитися співробітники художніх, музичних і вокальних студій, студій архітектури та дизайну, різних шкіл - мовних, танцювальних, акторської майстерності, шкіл блогерів, центрів розваги для дітей тощо.

Організатор - Управління інноваційного розвитку та іміджевих проєктів Департаменту у справах сім'ї, молоді та спорту під патронатом секретаря Харківської міської ради Ігоря Терехова.


Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:
Друкувати
Останні новини