У Харкові перекладають тепломережі
22 червня 2021 13:13 ЖКГ
У Харкові перекладають тепломережі КП «Харківські теплові мережі» продовжує роботи з перекладки мереж і ремонту котелень.

Про це сьогодні, 22 червня, на робочій нараді в міській раді повідомив генеральний директор КП «Харківські теплові мережі» Василь Скопенко.

За його словами, до перекладання мереж, ремонту котлів на великих котельнях та інших робіт з підготовки до нового опалювального сезону в місті приступили з 15 квітня. Зокрема, великі ділянки мереж вже замінили в районі вул. Шевченка, біля ресторану «Індія» (300 м мереж діаметром 1 тис. мм), на вул. Чкалова, вул. Мельникова і вул. Шекспіра. Крім того, в котельні на вул. Шекспіра виконали капремонт котла №3 і зараз його утеплюють, а наступного тижня будуть готові ще два котли. Капітальний ремонт виконується й на інших об'єктах.

«У нас щотижня завершується ремонт одного-двох об'єктів. Роботи виконуються одночасно більш ніж на 200 ділянках. Це створює певні труднощі, але необхідно все зробити влітку», - зазначив Василь Скопенко.

Також, за словами гендиректора, підприємство за графіком відновлює гаряче водопостачання за тими адресами, де в квітні ця послуга була відключена.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини