У Харкові обрали кращих юних художників-мистецтвознавців
31 березня 2014 12:16
У Харкові обрали кращих юних художників-мистецтвознавців Нагородження учнів переможців обласної олімпіади з історії образотворчого мистецтва відбулося 28 березня у Харківській спеціалізованій музично-театральній бібліотеці ім. К.С. Станіславського. Учнів художніх шкіл та художніх відділень шкіл естетичного виховання Харкова та області, які взяли участь в олімпіаді, вітала заступник директора з наукової роботи Харківського художнього музею Лариса Абраменко . Вона вручила нагороди та подарунки переможцям олімпіади, привітавши їх з новими творчими здобутками.

Також вона запросила всіх бажаючих взяти участь у заходах, приурочених до 170-річчя з дня народження видатного художника Іллі Рєпіна, відвідати міський художній музей, де зберігається одна з кращих робіт Іллі Юхимовича - «Запорожці пишуть листа турецькому султану» і побувати в Чугуєві, на батьківщині знаменитого земляка.

«Ми щиро раді, що з кожним роком в олімпіаді бере участь все більше і більше учнів. Це є свідченням зацікавленості молодих людей в образотворчому мистецтві. Приємно, що наш захід став першою ластівкою у великому переліку ювілейних рєпінських заходів, які відбудуться в серпні поточного року», - підкреслила Лариса Абраменко.

Лауреатом конкурсу I ступеня визнана учениця Харківської дитячої школи мистецтв № 4 ім. М.Д. Леонтовича Евангелина Кривонос, лауреатами II ступеня - вихованки цієї ж школи Наталя Дубинка і Дарина Дзюба. Серед лауреатів III ступеня - учениця Харківської дитячої художня школа №1 ім. І. Рєпіна Катерина Коняєва, учениця школи мистецтв ім. Леонтовича Анастасія Мандриченко та учениця Харківської дитячої музичної школи №5 ім. Римського- Корсакова Анастасія Лук'яненко.

У числі дипломантів конкурсу - учениця школи ім. І. Рєпіна Вероніка Шумова, учениця школи мистецтв ім. М. Леонтовича Діана Мачинська, учениця школи сучасних театрально- сценічних напрямів Олена Кошеленко та учениця музичної школи ім. Римського-Корсакова Анастасія Федяніна.

У рамках святкового заходу його учасники обрали тему олімпіади 2015 року - творчість представників харківської художньої школи. Також на святі пройшла презентація творчості художника і літератора Миколи Каразіна - онука засновника Харківського університету Василя Каразіна.

Зазначимо, нинішня образотворча олімпіада присвячена 170-річчю з дня народження видатного художника Іллі Рєпіна, яке відзначатиметься цього року. В олімпіаді взяли участь близько 60 учнів художніх шкіл Харківського регіону.
Друкувати
Останні новини