У Харкові нагородили кращих вчителів
19 березня 2015 17:20 Освіта
У Харкові нагородили кращих вчителів Вшанування фіналістів та переможців конкурсу професійної майстерності «Учитель року - 2015» відбулося сьогодні, 19 березня, у Харківській міській раді.

Кращих вчителів Харкова привітали заступник міського голови Ігор Терехов, директор Департаменту освіти Ольга Деменко, ректор Харківського національного університету ім. Каразіна Віль Бакіров.

«Харків славний своїми науковими та освітніми традиціями. Тому ми шануємо і любимо вас, вчителі. Ви з дитинства формуєте інтелектуальний потенціал дитини. Саме від вас залежить те, яким буде наше майбутнє покоління, яким буде Харків. Спасибі вам за вашу роботу», - сказав Ігор Терехов, звертаючись до педагогів.

Він також привітав їх від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса і побажав благополуччя та подальших успіхів у роботі.

Під час свята фіналісти конкурсу «Учитель року» були нагороджені Почесними грамотами Департаменту освіти та подарунками, а переможці отримали Подяки Харківського міського голови. Крім того, протягом року кращі педагоги міста отримуватимуть щомісячну грошову доплату в розмірі 1 тис. грн.

У 2015 році харківські педагоги змагалися в чотирьох номінаціях. У номінації «Українська мова та література» кращою стала вчитель Харківської спеціалізованої школи №16 (Київський район) Наталія Карук, в номінації «Правознавство» - учитель Харківської приватної спеціалізованої школи I-III ступенів «Харківський колегіум» (Комінтернівський район) Людмила Пилипчатіна, в номінації «Хімія» - вчитель Харківського ліцею №149 (Дзержинський район) Анна Віценцик, в номінації «Образотворче мистецтво» - учитель Харківської загальноосвітньої школи I-III ступенів № 78 (Комінтернівський район) Тетяна Постоєнко.

Нагадаємо, що конкурс «Учитель року - 2015» традиційно проводився у два тури: у районному етапі взяли участь 180 вчителів, а в міському змагалися 36 кращих педагогів.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини